środa, 23 listopada 2016

Bałtyk jesienią :)

Jakoś z morzem nigdy mi po drodze nie było. Latem wszyscy za nim tęsknią natomiast ja mogę  śmiało powiedzieć phiii i co w tym fajnego. Zdania nie zmienię, bo zdecydowanie letnie nadmorskie przepełnione turystami kurorty zdecydowanie nie są dla mnie. Nie potrafię wypoczywać w tłumie ludzi walczących o idealny kawałek plaży, zaznaczających swoje terytorium rozstawiając kolorowe parawany. Nie można wcisnąć igły, zero prywaty i tylko trzeba pilnować swojego dobytku, żeby przypadkiem nie stać się dobrym kąskiem dla czyhających w tle kieszonkowców. 
Zdecydowanie nie dla mnie :)
Ale każdy ma prawo lubić coś innego :-)


 Czas - kiedy właściwie wszystkie knajpki pozamykane, miejscowość wymarła, otwarte są tylko dwa sklepiki z pamiątkami, zaś ludzi spacerujących nad morzem można dosłownie policzyć na palcach u jednej ręki - jest IDEALNY.
Świadomość - że ta plaża wiejący wiatr, kamienie, muszle, patyki ma się wręcz na wyłączność.
MAGIA

Wyjazd zaplanowany już dawno, trochę z konieczności ale połączony  z całkiem przyjemnymi atrakcjami pojawił się naprawdę w dobrym momencie. 
Taki totalny reset jest czasami niezwykle potrzebny.

A czas z Rodziną - BEZCENNY 

Bo w życiu tylko zdrowie i Rodzina najważniejsze :)

Ściskam Was mocno 

D O R O T A4 komentarze:

 1. piękne kadry , ja już od jakiegoś czas planuję w zimie jchać nad morze ,ale ciągle coś ...może w końcu się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie zdjęcia. Wyjazd nad morze planuję od września, każdy puka się w czoło gdy to słyszy, ale ten wpis zachęcił mnie na nowo:-) Jednak to ma sens:-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny naprawdę to był strzał w dziesiątkę ten wyjazd, pogoda dopisała, mała mżawka była tylko przejściowa, po czym świeciło nawet słoneczko i wcale nie było wietrznie jak to zwykle nad morzem. No może trochę na Helu nas zmroził wiatr.
  Ten jesienno - zimowy czas to naprawdę fantastyczny moment na to, ażeby odpocząć, zero turystów, można pełną piersią łapać świeże morskie powietrze i napawać się pięknymi widokami.

  Jeśli macie możliwość pojedźcie w takim okresie.

  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Szukałem miejsca na wakacje. Skorzystałem z serwisu www.pobierowo.com.pl i jestem zachwycony. W końcu wypocznę jak król!

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA TWÓJ KOMENTARZ :)