poniedziałek, 2 października 2017

Pierwszy października - każdego roku


Kiedy On z radością dmuchał świeczkę na torcie - Ją tuliły Anioły.
To był cudowny dzień :)


8 komentarzy:

 1. Myślałam o Tobie wczoraj, patrząc na kalendarz. Ściskam Ciebie mocno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze pamięta. Niewiele osób już pamięta :(
   Nawet nie wiesz jaki uśmiech na mojej Twarzy wywołał dzisiaj Twój komentarz - bardzo dawno temu straciłam listę ulubionych obserwowanych blogów - mogę znowu dodać Twój blog - bo nie pamiętałam adresu :)
   Buziaki - Dorka

   Usuń
  2. Dorka - pamiętam też zdjęcie USG Twoich dzieci, miałaś je długo z boku bloga, chyba na białej, robionej na szydełku serwetce. Noszę w pamięci Twoją córeczkę. Buziaki - M.

   Usuń
  3. Takie właśnie zdjęcie dokładnie było Kochana na pasku. W moim archiwum fotografii wciąż je mam :)
   Buziaki

   Usuń
 2. Myślę, że to nie jest tak, że niewielu pamięta... Choć nie pamiętam konkretnej daty, wpadając na Twojego bloga często wspominam Twoją córkę. Jest i w moim sercu. Ściskam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No trochę chyba źle wyraziłam tą "niepamięć", miałam na myśli bardziej bliskie "na co dzień" mi osoby, niewiele z nich pamiętało chociażby o urodzinach, nie mam żalu ale jakoś tak ...
   Zaś naprawdę ciepło mi na sercu kiedy wiem, że po tylu latach wciąż są osoby on line, które pamiętają :)

   Bardzo się cieszę że jesteś TU , uciekłam z IG, to nie moja bajka chyba, blog darzę wielkim sentymentem, dużo serca tu włożyłam i to takie moje miejsce :)
   Buźka :)

   Usuń
  2. Często tak jest, że Ci, na których najbardziej liczymy zawodzą. Ale nie zawsze z ignorancji czy złej woli. Czasem nie wiedzą jak zadziałać i czy wogóle... Nam tu chyba łatwiej.
   A ja się cieszę, że Ty jesteś tutaj i masz to swoje miejsce. Bardzo je lubię. Tęsknię wciąż trochę do starych czasów blogowania. Nie twierdzę, że te są złe ale tęsknię do tamtych. Na przykład tak mało blogów ma ten panel, w którym polecają inne blogi. Może nawet niektórzy nie wiedzą o jego istnieniu? A to takie miłe. No a Twój blog jest na czasie ale zachował też coś jeszcze. Właśnie może coś z tych starszych czasów... W każdym razie zawsze z chęcią tu zaglądam i nigdy się nie rozczarowuję :)

   Usuń
  3. Masz rację Joasiu, ze niektórzy czasami nic nie powiedzą bo boją się reakcji, również obawiają się że to może nietakt pytać, wspominać, że może urażą bo źle wyrażą swoje myśli. Takich rozumiem.
   Smutno tylko kiedy są tacy co wiedza, uczestniczą w naszym życiu wręcz 365 dni w roku (w jakikolwiek sposób, a jednak nie pamiętają, bo właściwie po co skoro mają lepsze i ciekawsze tematy. I nagle się okazuje, że tych szczerych możemy policzyć na palcach u jednej ręki.
   Wirtualne znajomości to trochę inny temat - tak masz rację - nam jest łątwiej.
   -----
   Wiesz że faktycznie mało zostało blogów z tym bocznym panelem, na którym polecamy inne blogi. Kiedyś miałam długą listę ale technicznie blogger mi zwariował przy zmianie szablonu i usunęło się wiele zakładek, w tym ta z blogami innych.
   Sukcesywnie odbudowuję listę, ale ciężko to idzie bo wiele z blogerek wyniosło się na IG i już nie pisze, a ja znowu nie mam pamięci do nazw.
   Właśnie przed chwilą uzupełniłam zakładkę o dwa blogi - w tym jeden Twój :) Będę odwiedzać :)

   Joasia ja starej daty jestem :) ściskam mocno. Dorota

   Usuń

DZIĘKUJĘ ZA TWÓJ KOMENTARZ :)