wtorek, 31 lipca 2012

Gdy w jednym domu światło gaśnie  i drzwi już nigdy tak charakterystycznie nie zaskrzypią, w drugim rodzi się nowe życie.
Ot  - takie odwieczne prawo matki natury.
Wszystko co było pozostaje w naszej pamięci, a cały dorobek życia danej osoby można by zamknąć zaledwie w kilka kartonowych pudeł.
Pozostaje tylko garść wspomnień i fotografii ...

Coś się kończy  - coś zaczyna.Miłego dnia Kochani 


8 komentarzy:

 1. To smutna prawda Dorotko.... Ciężko się pogodzić ze stratą bliskiej osoby. Nie usłyszeć już skrzypienia drzwi, odgłosów w kuchni, nie widzieć światełka w oknie...
  Najważniejsze jednak są wspomnienia, ciepłe, dobre, z nutką nostalgii i przedmioty, które nawet skryte w kartonach będą je przywoływać....

  Trzymaj się kochana!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. o tak, wspomnienia pozostaną na zawsze i trzeba je w sobie pielęgnować i przekazywać dalej, żeby pozostały gdy i po nas zostaną tylko pudełka z z rzeczami... i pozostaną te chwile spędzone razem :) Pozdrawiam Cię Dorotko :) Nie miałam czasu skrobnąć do Ciebie następnego e-maila ale wieczorem postaram się nadrobić zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj tak.. takie jest odwieczne prawo natury... ciężkie chwile, trudny czas... chciałoby się, aby wspomnienia były pielęgnowane całe życie a pamięć o osobie , której już nie ma nigdy nie podupadła. tego Tobie życzę. dużo siły na następne dni
  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety takie trudne chwile czekają każdego z nas.Wcześniej czy później my wszyscy stracimy kogoś bliskiego.Oby nie stracić tylko wspomnień po tych osobach, bo dzięki nim cząska tych co odeszli żyje.Zyje w nas.

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie to napisałaś:)))))))))))))

  Gosia
  www.haftymalgosi.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. wspaniałe fotografie ! :) Pozdrawiam, www.monika-paula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. widoki kojące oczy :-)

  http://pasjemagdy.blogspot.co.uk/

  pozdrawiam słonecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. I jedyne co mi w tej chwili przychodzi na myśl to jby ocalić od zapomnienia wspomnienia, chwile spędzone z bliską osobą.
  Wciąż tak trudno, pusto
  jest inaczej

  ściskam Was dobre duszyczki

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA TWÓJ KOMENTARZ :)