środa, 9 stycznia 2019

2019 rok

Zawsze jest dobry moment ażeby powiedzieć  DZIEŃ DOBRY mimo, że już 9 stycznia i niebawem będziemy rozbierać świąteczne choinki, o ile już tego nie zrobiliśmy. Moja w tym roku wyjątkowo długo stoi i jeszcze się nie sypie- zatem niechaj błyszczy jak najdłużej bo uwielbiam to świąteczne drzewko.

WITAJCIE zatem w tym nowym 2019 roku :) niechaj będzie dla nas wszystkich dobry :)

Niebawem minie 10 lat odkąd prowadzę bloga - nie wiem kiedy to zleciało. Pierwszy nieudolny post napisałam w lutym 2009 roku, który po jakimś czasie usunęłam zupełnie niechcący. Pojawiały się wzloty i upadki - na tych blogowych kartach. Nie mniej jednak  bardzo lubię to swoje miejsce on-line  i darzę je dużą sympatią. Będę tu dalej. Nigdzie nie uciekam :) Zostaniecie ze mną? :)

Nie mam zwyczaju robić podsumowań tego co było ani też tym bardziej planować co będzie i jaki będzie ten kolejny rok bo marnie mi to wychodzi to raz , a dwa zwyczajnie nie lubię. Jednakże rok 2018 był rokiem dość przełomowym dla mnie, zaszwankowało zdrowie i trochę trzeba było pewne sprawy odpuścić, a nadać bieg innym - tym priorytetowym w danym momencie. To był idealny rok do przewartościowania rożnych spraw z serii - relacje społecznościowe. Udało się :)

W końcu też zaopatrzyłam się pierwszy raz w życiu w planer i będę planować - a jest co :)

Życzę Wam mnóstwo optymizmu i dużo uśmiechu na ten nadchodzący czas :)

D O R O T A
4 komentarze:

 1. He he i mój to 10 rok pisania bloga, zaczęłam 22 stycznia 2009 r. i to zupełnie przypadkim... nie powiem, że zleciało, bo wydarzyło się naprawdę wiele. Zmieniamy się my, nasze blogi.... wszystko się zmienia.

  Wszystkiego Najlepszego w nowym roku Dorotko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja się cieszę Renatko, że zostałyśmy i poniekąd skoro wciąż nie "zdradziłyśmy" bloga tzn., że lubimy te miejsca.
   To prawda - lata lecą, dużo się dzieje, My bogatsi w różnorakie doświadczenia, ale mimo wszystko wciąż pozostajemy sobą.

   Ściskam Ciebie na ten Nowy Rok również mocno :)

   Usuń
 2. Jasne, że będziemy ! I ja tu już jako dinozaur na posterunku, ale wiesz .. tak sobie ostatnio myślałam, że cholernie lubię to moje miejsce w sieci. Jakoś łatwiej mi się tu otworzyć niż na instagramie. Tu mam wrażenie, że są moi ludzie :)) Tu jest kameralnie i jakoś tak naturalniej . Dla mnie ten rok był mało łaskawy, ale wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny , dlatego staram się wyciągnąć wnioski.. Ściskam mocno !

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci Dorotko samych szczęśliwych dni i dużo zdrówka w tym nowym roku, pozdrawiam.
  Ania .

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA TWÓJ KOMENTARZ :)